Nowe produkty
KOŁO PASOWE 2x17 Φ200/35mm
Kod produktu:
14774
OEM:
9990000179039
Stawka podatkowa
22 %
Cena bez VAT:
312,38 PLN
Cena z VAT:
381,11 PLN
Ref:
10
| Informacje techniczne | |
| Dostawca: | Polska |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Szerokość pasa: | 17 mm |
| Materiał: | Żelazo |
| Ochrona: | Cynk |
| Średnica: | Ø200 mm |
| Na wałek: | 35 mm |
| Liczba rowków: | 2 |
Opis
Wysokiej jakości koło pasowe z dwoma rowkami o szerokości 17 mm, umożliwiające użycie dwóch pasów dla niezawodnej pracy i większego przenoszenia mocy. Średnica koła pasowego wynosi 200 mm, natomiast średnica otworu na wałek to 35 mm. Jest idealnym wyborem do zastosowania w pilarkach tarczowych, maszynach rolniczych oraz urządzeniach przemysłowych.




