Nowe produkty
KOŁO PASOWE 2x17 Φ100/35mm
Kod produktu:
14776
OEM:
9990000179053
Stawka podatkowa
22 %
Cena bez VAT:
124,95 PLN
Cena z VAT:
152,44 PLN
Ref:
10
| Informacje techniczne | |
| Dostawca: | Polska |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Szerokość pasa: | 17 mm |
| Materiał: | Żelazo |
| Ochrona: | Cynk |
| Średnica: | Ø100 mm |
| Do wału: | 35 mm |
| Liczba rowków: | 2 |
Opis
Wysokiej jakości koło pasowe z dwoma rowkami o szerokości 17 mm, umożliwiające użycie dwóch pasów dla niezawodnej pracy i wyższej transmisji mocy. Średnica koła pasowego wynosi 100 mm, natomiast średnica otworu wału to 35 mm. Jest to idealny wybór do zastosowania na piłach tarczowych, maszynach rolniczych oraz sprzęcie przemysłowym.




