Nowe produkty
KOŁO PASOWE 2x17 Φ150/35mm
Kod produktu:
14775
OEM:
9990000179046
Stawka podatkowa
22 %
Cena bez VAT:
242,96 PLN
Cena z VAT:
296,41 PLN
Ref:
10
| Informacje techniczne | |
| Dostawca: | Polska |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Szerokość pasa: | 17 mm |
| Materiał: | Żelazo |
| Ochrona: | Cynk |
| Średnica: | Ø150 mm |
| Na wał: | 35 mm |
| Liczba rowków: | 2 |
Opis
Wysokiej jakości koło pasowe z dwoma rowkami o szerokości 17 mm, umożliwiające zastosowanie dwóch pasów dla niezawodnej pracy i wyższej transmisji mocy. Średnica koła wynosi 150 mm, natomiast średnica otworu na wał to 35 mm. Jest to idealny wybór do użycia w piłach tarczowych, maszynach rolniczych oraz urządzeniach przemysłowych.




