Novi proizvodi
HIDRAULIČNI SKLOP PUMPE GR.2 + ELEKTRO MOTOR 24V - 4,5kW = 10cc - 20lit
Šifra:
100730
OEM:
9990000080502
Stopa poreza
22 %
Cijena bez PDV:
536,89 EUR
Cijena sa PDV:
655,00 EUR
Ref:
14
| Tehnički podaci | |
| Dobavljač: | Turska |
| Snaga motora: | 4,5 kW |
| Protok pumpe: | 10 cc |
| Protok agregata: | 20 l/min |
| Max. tlak: | 110 bar |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Brzina: | 2000 o/min |
| Težina proizvoda: | 19,90 kg |
| Napon: | 24 V |
Opis:
Hidraulični sklop djeluje kao pogon u hidrauličkom krugu. Namijenjen za različite primjene kao što su prikolice labudice.






