Novi proizvodi
HIDRAULIČNI SKLOP PUMPE GR.1 + ELEKTRO MOTOR 24V 2,5kW = 2,5cc - 6,6lit
Šifra:
11762
OEM:
9990000024773
Stopa poreza
22 %
Cijena bez PDV:
184,43 EUR
Cijena sa PDV:
225,00 EUR
Ref:
5
| Tehnički podaci | |
| Dobavljač: | Turska |
| Snaga motora: | 2.5 kW |
| Protok pumpe: | 2.5 cc |
| Protok agregata: | 6.6 l/min |
| Maks. tlak: | 190 bar |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Brzina: | 2650 rpm |
| Težina proizvoda: | 8 kg |
| Napon: | 24 V |
Opis:
Hidraulički sklop djeluje kao pogon u hidrauličkom krugu. Namijenjen je za različite primjene kao što su kiper prikolice.








