Nowe produkty
ZESTAW PRZEKŁADNI 1:1,3 (27HP-20kW) DO ROZRZUTNIKA OBORNIKA L:450 - ALU
| Informacje techniczne | |
| Dostawca: | Polska |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 6 miesięcy |
| Waga produktu: | 22,1 kg |
| Przełożenie: | 1:1,3 |
| Prędkość wejściowa: | 540 obr./min |
| Prędkość wyjściowa: | 702 obr./min |
| Moment wyjściowy: | 240 Nm |
| Obciążalność: | 27 KM (20 kW) |
| Wałek wejściowy: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Wałek wyjściowy: | 2x wałek 25 mm |
| Materiał: | Aluminium |
| Środek smarujący: | Olej do skrzyń biegów (0,75 L) |
| Odległość między skrzyniami biegów: | 450 mm |

Opis
Wysokiej jakości zestaw przekładniowy do rozsiewaczy nawozów o przełożeniu 1:1,3, odpowiedni do maszyn rolniczych o mocy do 27 KM (20 kW). Skrzynie biegów wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia niższą wagę systemu przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości oraz niezawodnej pracy nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
Zestaw zawiera centralną skrzynię biegów oraz dwie boczne skrzynie połączone wałkami. Odległość między osiami wynosi 450 mm.
Główne zalety:
- lekka i trwała konstrukcja aluminiowa,
- przełożenie 1:1,3,
- odpowiedni do rozsiewaczy nawozów i innych maszyn rolniczych,
- do układów napędowych traktorów o mocy do 27 KM (20 kW),
- niezawodna i płynna praca,
- niższa waga w porównaniu do wersji z żeliwa.






