Nowe produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO 40/30-800
| DANE TECHNICZNE | |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maksymalne ciśnienie: | 250 bar |
| Maksymalna prędkość: | 0,5 m/s |
| Siła rozprężania cylindra (250 bar): | 1,77 tony |
| Siła rozprężania cylindra (180 bar): | 1,27 tony |
| Wewnętrzna średnica tłoka: | 40 mm |
| Średnica pręta tłoka: | 30 mm |
| Skok cylindra hydraulicznego: | 800 mm |
| Waga: | 9 kg |
WYMIARY

| Kod | CYLINDER HYDRAULICZNY MONO | D (skok cylindra) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Cylindry hydrauliczne MONO
Cylinder hydrauliczny przekształca energię hydrauliczną w siłę liniową i wynikający z niej ruch. Działają na zasadzie prawa Pascala i wykorzystują siłę generowaną przez ciśnienie zamkniętego płynu - oleju. Gdy płyn hydrauliczny jest pompowany na jedną stronę cylindra, naciska na tłok, tworząc ruch liniowy.
Nasze cylindry hydrauliczne MONO reprezentują niezawodną siłę w jednym kierunku.
Jednostronne cylindry hydrauliczne zaprojektowano tak, aby dostarczać niezawodną i kontrolowaną siłę w jednym kierunku – idealne do podnoszenia, prasowania, przechylania lub zaciskania, gdzie siłę powrotną tłoka zapewnia grawitacja lub zewnętrzna siła.
Główne cechy:
- Prosta i solidna konstrukcja
- Automatyczne cofanie przy użyciu siły zewnętrznej lub grawitacji
- Niskie koszty konserwacji i długa żywotność
- Dostępne w różnych długościach skoku oraz średnicach tłoka i pręta
Jednostronne cylindry hydrauliczne znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w rolnictwie, inżynierii mechanicznej, budownictwie, stoczniarstwie, energetyce, przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym.





