Nowe produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO 30/25-400
| DANE TECHNICZNE | |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. ciśnienie: | 250 bar |
| Maks. prędkość: | 0,5 m/s |
| Siła rozwoju cylindra (250 bar): | 1,25 tony |
| Siła rozwoju cylindra (180 bar): | 0,9 tony |
| Średnica tłoka wewnętrzna: | 30 mm |
| Średnica tłoczyska: | 25 mm |
| Skok cylindra hydraulicznego: | 400 mm |
| Waga: | 4 kg |
WYMIARY

| Kod | CYLINDER HYDRAULICZNY MONO | D (skok cylindra) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Cylindry hydrauliczne MONO
Cylinder hydrauliczny przekształca energię hydrauliczną w siłę liniową i wynikający z niej ruch. Działają one na zasadzie prawa Pascala i wykorzystują siłę generowaną przez ciśnienie zamkniętej cieczy – oleju. Gdy ciecz hydrauliczna jest pompowana na jedną stronę cylindra, wypycha tłok, tworząc ruch liniowy.
Nasze cylindry hydrauliczne MONO reprezentują niezawodną siłę w jednym kierunku.
Cylindry hydrauliczne jednostronnego działania zaprojektowano tak, aby dostarczać niezawodną i kontrolowaną siłę w jednym kierunku – idealne do podnoszenia, prasowania, przechylania lub zaciskania, gdy grawitacja lub siła zewnętrzna powodują powrót tłoczyska do jego pierwotnej pozycji.
Kluczowe cechy:
- Prosta i solidna konstrukcja
- Automatyczne cofanie za pomocą siły zewnętrznej lub grawitacji
- Niskie koszty konserwacji i długa żywotność
- Dostępne w różnych długościach skoku oraz średnicach tłoka lub tłoczyska
Cylindry hydrauliczne jednostronnego działania są stosowane w różnych branżach, w tym w rolnictwie, inżynierii mechanicznej, budownictwie, stoczniarstwie, energetyce, przemyśle spożywczym oraz motoryzacyjnym.





