Nowe produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO 30/25-150
| DANE TECHNICZNE | |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. ciśnienie: | 250 bar |
| Maks. prędkość: | 0,5 m/s |
| Siła rozprężania cylindra (250 bar): | 1,25 tony |
| Siła rozprężania cylindra (180 bar): | 0,9 tony |
| Średnica wewnętrzna tłoka: | 30 mm |
| Średnica trzpienia tłoka: | 25 mm |
| Skok siłownika hydraulicznego: | 150 mm |
| Waga: | 2 kg |
WYMIARY

| Kod | SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO | D (skok cylindra) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Siłowniki hydrauliczne MONO
Siłownik hydrauliczny przekształca energię hydrauliczną w siłę liniową i wynikający z niej ruch. Działają na zasadzie prawa Pascala i wykorzystują siłę generowaną przez ciśnienie zamkniętego medium - oleju. Gdy ciecz hydrauliczna jest pompowana na jedną stronę cylindra, popycha tłok, tworząc ruch liniowy.
Nasze siłowniki hydrauliczne MONO to niezawodna siła w jednym kierunku.
Siłowniki hydrauliczne jednokierunkowe zostały zaprojektowane do dostarczania niezawodnej i kontrolowanej siły w jednym kierunku – idealne do podnoszenia, prasowania, pochylania lub zaciskania, gdzie grawitacja lub siła zewnętrzna zwracają tłoczysko do pozycji wyjściowej.
Kluczowe cechy:
- Prosta i solidna konstrukcja
- Automatyczne cofanie pod wpływem siły zewnętrznej lub grawitacji
- Niskie koszty utrzymania i długotrwała żywotność
- Dostępne w różnych długościach skoku oraz średnicach tłoka lub trzpienia
Siłowniki hydrauliczne jednokierunkowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym w rolnictwie, inżynierii mechanicznej, budownictwie, stocznictwie, energetyce, przemyśle spożywczym oraz motoryzacyjnym.





