Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 40/30-400
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitbreekkracht (250 bar): | 1,77 ton |
| Cilinder uitbreekkracht (180 bar): | 1,27 ton |
| Binnen diameter zuiger: | 40 mm |
| Diameter zuigerstang: | 30 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 400 mm |
| Gewicht: | 5,8 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en resulterende beweging. Zij werken volgens de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een opgesloten vloeistof – olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger en ontstaat er een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders vertegenwoordigen betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor heffen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de stang door zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatisch intrekken door externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Beschikbaar in verschillende slagen en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsmiddelenindustrie en auto-industrie.





