Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 40/30-150
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cylinder uitzetkracht (250 bar): | 1,77 ton |
| Cylinder uitzetkracht (180 bar): | 1,27 ton |
| Piston binnendiameter: | 40 mm |
| Diameter zuigerstang: | 30 mm |
| Slag van de hydraulische cilinder: | 150 mm |
| Gewicht: | 3 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van de cilinder) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de daaruit voortvloeiende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof naar één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt dit de zuiger en ontstaat er een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor heffen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door de zwaartekracht of een externe kracht naar zijn oorspronkelijke positie wordt teruggebracht.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking via externe kracht of zwaartekracht
- Laag onderhoud en lange levensduur
- Beschikbaar in verschillende slaglengtes en piston- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden toegepast in diverse industrieën, waaronder de landbouw, machinebouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en automobielindustrie.





