Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 80/70-150
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Terugbrengen of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cylinder uitzetkracht (250 bar): | 9,62 ton |
| Cylinder uitzetkracht (180 bar): | 6,93 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 80 mm |
| Zuigerstang diameter: | 70 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 150 mm |
| Gewicht: | 15,4 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag cilinder) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een afgesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt dit de zuiger en creëert het een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij zwaartekracht of een externe kracht de zuiger terugbrengt naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Beschikbaar in verschillende slagen en met verschillende diameters van zuiger of zuigerstang
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, machinebouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en de auto-industrie.





