Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 60/50-400
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitrekkracht (250 bar): | 4,91 ton |
| Cilinder uitrekkracht (180 bar): | 3,53 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 60 mm |
| Zuigerstang diameter: | 50 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 400 mm |
| Gewicht: | 13,7 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de daaruit voortvloeiende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof naar één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger en creëert hiermee een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders bieden betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de stang door zwaartekracht of een externe kracht naar de oorspronkelijke positie wordt teruggebracht.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatisch intrekken met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Laag onderhoud en lange levensduur
- Beschikbaar in verschillende slaglengtes en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, de voedingsindustrie en de auto-industrie.





