Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 60/50-350
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitzettingskracht (250 bar): | 4,91 ton |
| Cilinder uitzettingskracht (180 bar): | 3,53 ton |
| Piston binnendiameter: | 60 mm |
| Pistonstang diameter: | 50 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 350 mm |
| Gewicht: | 12,5 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en gebruiken de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger, waardoor lineaire beweging ontstaat.
Onze MONO hydraulische cilinders vertegenwoordigen betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor het heffen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de stang door de zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatisch intrekken door externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Verkrijgbaar in diverse slagen en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in verschillende industrieën, waaronder de landbouw, machinebouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en auto-industrie.





