Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 80/70-900
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 barų |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 barų): | 9,62 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 barų): | 6,93 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 80 mm |
| Stūmoklio strypo skersmuo: | 70 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 900 mm |
| Svoris: | 39,6 kg |
MATMENYS

| Kodas | HIDRAULINIS CILINDRAS MONO | D (cilindro eiga) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į tiesinę jėgą ir jos sukeltą judesį. Jie veikia pagal Pascalo dėsnį ir naudoja slėgio, kurį sukelia uždaroje sistemoje esantis skystis – alyva, sugeneruotą jėgą. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į vieną cilindro pusę, jis stumia stūmoklį ir sukelia tiesinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai atspindi patikimą jėgą vienoje kryptyje.
Vienveiksmiai hidrauliniai cilindrai sukurti tiekti patikimą ir kontroliuojamą jėgą vienoje kryptimi – idealu kėlimui, spaudimui, pasvirimui ar fiksavimui, kai stūmoklio grąžinimą į pradinę padėtį atlieka gravitacija arba išorinė jėga.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis susitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros sąnaudos ir ilgas tarnavimo laikas
- Galima pasirinkti įvairių darbinių eigos ilgių ir stūmoklio ar strypo skersmenų
Vienveiksmiai hidrauliniai cilindrai yra naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybą, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





