Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 60/50-200
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maksimalus slėgis: | 250 barų |
| Maksimalus greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 barų): | 4,91 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 barų): | 3,53 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 60 mm |
| Stūmoklio strypo skersmuo: | 50 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 200 mm |
| Svoris: | 9 kg |
MATMENYS

| Kodas | HIDRAULINIS CILINDRAS MONO | D (cilindro eiga) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į linijinę jėgą ir judesį. Jie veikia pagal Pascalio dėsnį ir naudoja perduodamą jėgą, kurią generuoja riboto skysčio – alyvos – slėgis. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į vieną cilindro pusę, jis stumia stūmoklį, sukeldamas linijinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai – tai patikima jėga vienoje kryptyje.
Vienpusiai hidrauliniai cilindrai sukurti patikimai ir kontroliuojamai jėgai viena kryptimi tiekti – tai ideali priemonė kėlimui, spaudimui, pasvyrimui ar spaudimui, kai stūmoklio strypas grąžinamas į pradinę padėtį gravitacijos ar išorinės jėgos.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir patvari konstrukcija
- Automatinis atitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros sąnaudos ir ilgas tarnavimo laikas
- Prieinami įvairūs eiga ir stūmoklio arba strypo skersmens variantai
Vienpusiai hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybą, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





