    HIDRAULIKUS MOTOR MR 25 ECO (ALSG2-L-25)
    Kód:
    14511
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    6
    KOSÁRBA
    Műszaki adatok
    Szállító:Kína
    Visszaküldés vagy csere:14 nap
    Garancia:6 hónap
    Tengelyátmérő:25 mm
    Olajáramlás:
    állandó áramlás 40 L/min, szakaszos 45 L/min
    Csatlakozó menet:1/2"
    Hőmérséklet-tartomány:-40 °C-tól 140 °C-ig
    Nyomaték:
    állandó nyomaték 3,3 daNm, szakaszos 4,2 daNm
    Fordulatszám:
    állandó fordulatszám 1463 rpm, szakaszos 1555 rpm
    Nyomásesés:
    állandó nyomás 100 bar, szakaszos 140 bar
    Teljesítmény:
    állandó teljesítmény 8,5 kW, szakaszos 9,8 kW