Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 30/25-400
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger tágítóerő (250 bar): | 1,25 tonna |
| Henger tágítóerő (180 bar): | 0,9 tonna |
| Dugattyú belső átmérő: | 30 mm |
| Dugattyúrúd átmérő: | 25 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 400 mm |
| Súly: | 4 kg |
MÉRETEK

| Kód | HIDRAULIKUS HENGER MONO | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Mono Hidraulikus Hengerek
A hidraulikus henger a hidraulikus energiát alakítja át lineáris erővé és abból eredő mozgássá. Működésük a Pascal törvényén alapul, és a zárt folyadék – olaj – nyomásából származó erőt hasznosítják. Amikor hidraulikus folyadékot pumpálnak a henger egyik oldalára, az nyomja a dugattyút, ezzel lineáris mozgást hozva létre.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyműködésű (egyszeres hatású) hidraulikus hengerek arra tervezték, hogy megbízható és szabályozott erőt biztosítsanak egy irányban – ideális emeléshez, préseléshez, billentéshez vagy szorításhoz, ahol a rúd visszatérése az eredeti helyzetbe a gravitáció vagy külső erő hatására történik.
Fő jellemzők:
- Egyszerű és masszív kivitel
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszúságok és dugattyú- vagy rúdszár átmérők érhetők el
Az egyműködésű hidraulikus hengereket különböző iparágakban használják, többek között a mezőgazdaságban, gépiparban, építőiparban, hajógyártásban, energetikában, élelmiszeriparban és az autóiparban.





