    HIDRAULIKUS MOTOR MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Kód:
    14518
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    10
    KOSÁRBA
    Műszaki adatok
    Szállító:Kína
    Visszaküldés vagy csere:14 nap
    Garancia:6 hónap
    Tengelyátmérő:25 mm
    Olajáramlás:
    állandó áramlás 60 L/min, szakaszos 75 L/min
    Csatlakozó menet:1/2"
    Hőmérséklet-tartomány:-40 °C-tól 140 °C-ig
    Nyomaték:
    állandó nyomaték 38,6 daNm, szakaszos 44,2 daNm
    Fordulatszám:
    állandó fordulatszám 262 rpm, szakaszos 278 rpm
    Nyomásesés:
    állandó nyomás 160 bar, szakaszos 200 bar
    Teljesítmény:
    állandó teljesítmény 11 kW, szakaszos 13 kW