Uued tooted
HÜDROSILINDER MONO 30/25-100
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastus või vahetus: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri laiendusjõud (250 bar): | 1,25 tonni |
| Silindri laiendusjõud (180 bar): | 0,9 tonni |
| Tõstuki siseläbimõõt: | 30 mm |
| Tõstukivarre läbimõõt: | 25 mm |
| Hüdrosilindri käik: | 100 mm |
| Kaal: | 1,6 kg |
Suurused

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri käik) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdraulilise energia lineaarseks jõuks ja sellega kaasnevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse põhjal ning kasutavad suletud vedeliku - õli - rõhu tekitatud jõudu. Kui hüdrosilinder täidetakse vedelikuga selle ühelt poolt, surub vedelik kolvi, tekitades lineaarliikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Üheliugilised hüdrosilindrid on loodud pakkuma sõltuvat ja kontrollitud jõudu ühes suunas – ideaalne tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus raskusjõud või väline jõud tagastab varre algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja tugev konstruktsioon
- Automaatne tagasivõtmine välimise jõu või raskusjõu abil
- Madala hoolduskulud ja pikk tööiga
- Saadaval erinevate käikude ning kolvi või varre läbimõõtudega
Üheliugilisi hüdrosilindreid kasutatakse mitmes valdkonnas, sh põllumajanduses, masinatööstuses, ehituses, laevatööstuses, energeetikas, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





