Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 60/50-300
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastamine või vahetamine: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maks. rõhk: | 250 bar |
| Maks. kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri tõukejõud (250 bar): | 4,91 tonni |
| Silindri tõukejõud (180 bar): | 3,53 tonni |
| Tõuke siseläbimõõt: | 60 mm |
| Tõukvarre läbimõõt: | 50 mm |
| Hüdrosilindri käik: | 300 mm |
| Kaal: | 11,3 kg |
MÕÕTMED

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri käik) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muundab hüdraulilise energia lineaarseks jõuks ja sellega kaasnevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse alusel ja kasutavad suletud vedeliku - õli - rõhust tekkivat jõudu. Kui hüdraulilist vedelikku pumpatakse silindri ühele poolele, surub see kolvi, tekitades lineaarsliikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Ühetoimelised hüdrosilindrid on loodud tagama usaldusväärset ja kontrollitud jõudu ühes suunas – ideaalne tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus raskusjõud või väline jõud toob varre tagasi algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja vastupidav konstruktsioon
- Automaatne tagasitoomine välise jõu või raskusjõu abil
- Madalad hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate käikude pikkuste ja kolvi või varre läbimõõtudega
Ühetoimelised hüdrosilindrid leiavad kasutust mitmetes tööstusharudes, sh põllumajanduses, masinatootmises, ehituses, laevatööstuses, energiasektoris, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





