    HYDRAULISK RVBR KOMBINERET FJEDER BREMS CYLINDER D=35 mm 306636/35B
    HYDRAULIC RVBR KOMBINERET VZMETBREMS CILINDER D=35 MM 306636/35B
    Produktkode:
    14129
    OEM:
    Moms sats
    22 %
    Pris uden moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    TILFØJ TIL KURV
    CL - 'kontrol linje'
    M18x1.5 ISO 6149 (max. 160 bar)
    SL - 'supplerende linje'
    M18x1.5 DIN 3852-1 X (max. 50 bar)
    VH - 'vent hul'
    Beskrivelse:
    'HYDRAULIC RVBR KOMBINERET VZMETBREMS CILINDER D=35 mm 306636/35B' - hovedfunktioner og brugsanvisninger: